top of page

KARIÉRA S OVB

Čím sa OVB zaoberá?

Spoločnosť OVB sa zaoberá analýzou finančného trhu a na jej základe ponúka klientom tie najvýhodnejšie produkty z nášho portfólia, čiže ponúka komplexné finančné riešenia.

Čo je najväčším prínosom spolupráce s OVB?

Najväčším prínosom spolupráce s OVB je, že sa naučíte podnikať. Ďalej Vám ponúka slobodu, finančnú a časovú nezávislosť, a pokiaľ ste ochotní na sebe pracovať a vzdelávať sa, umožní Vám rásť a tak sa stať úspešnými.

Je finančné ohodnotenie práce v OVB zaujímavé?

Je veľmi lukratívne. Je závislé od Vašich výsledkov. Zaujímavé na tomto biznise je, že si môžete zarobiť koľko chcete, čiže – neobmedzený príjem. Nikto Vás neobmedzuje a hlavné je, že Váš príjem nie je závislý od Vášho šéfa, ale len od Vašich výkonov.

 

Vďaka OVB sa naučíte pracovať so svojimi vlastnými peniazmi, vďaka vzdelaniu, ktoré v OVB dostanete, môžete osobnostne rásť aj bez predošlej praxe a v neposlednom rade naplnenie snov Vašich klientov Vám pomôže naplniť si svoje vlastné sny.

Aké možnosti kariérneho rastu OVB ponúka?

Kariéra spolupracovníkov je pre OVB veľmi dôležitá a dá sa naštartovať už v prvých mesiacoch spolupráce. Spoločnosť potrebuje neustále nových vedúcich, manažérov a riaditeľov, ktorých si vychováva vždy z vlastných radov. Vďaka tomu má aj nový spolupracovník šancu, manažovat svoj tím už v priebehu jedného roka. Kariérny plán je doslova čarovný. Mať možnosť robiť kariéru je pre ľudí, ktorí chcú v živote veľa dosiahnuť, obrovskou motiváciou. V OVB nájdete to, čo od svojej práce očakávate. Od možnosti pracovať ako profesionálny sprostredkovateľ a pomáhať ľuďom dostať sa k svojim cieľom, cez možnosti pracovať vo vrcholovom manažmente a podielať sa na rozvoji spoločnosti , až po možnosť vybudovať si vlastnú firmu.

O čom je spolupráca s OVB?

OVB je podnikateľská príležitosť a príležitosť ako spoznať samého seba. Filozofia OVB je obsiahnutá v myšlienke – pomôž iným stať sa bohatými, sám sa staneš bohatým. Know how a systém, ktorý Vám OVB ponúka, Vám pomôže nielen k finančnému bohatstvu, ale aj k osobnostnému rastu a uznaniu okolia. Spolupráca s OVB je o slobode. To znamená, žiadne zamestnanie s finančným stropom a dvadsiatimi dňami dovolenky. Tu žiaden nadriadený nerozhoduje o tom, ako dobre sa budete mať, ako bude žiť Vaša rodina. My v OVB máme presný systém a postup, v ktorom môžete uplatniť svoje schopnosti. Nenecháme Vás bezcieľne plávať – pomôžeme, pretože sme jeden tím.

Aké benefity majú spolupracovníci OVB?

Najväčším benefitom je dodatková zmluva, ktorou môžete získať firemný dôchodok, doživotnú rentu a zabezpečenie životné i zdravotné. Môžete získať pasívny príjem, to znamená finančnú nezávislosť a na rozbehnutie podnikania nepotrebujete žiaden vstupný kapitál. Štandardné benifity sú príspevky na zariadenie a chod kancelárie, ale napríklad aj certifikované vzdelávanie, ktoré hradí OVB. Medzi tie lákavejšie patria firemné akcie, dovolenky – niekoľkokrát do roka. Najlákavejším benefitom je naplánovať si vlastný príjem a za zarobené peniaze si vyberiete benefit, aký chcete.

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás

Sme tu prre vás. Kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo cez sociálne siete.

bottom of page